Johan Frederick Verrips, 19471990 (aged 42 years)

Name
Johan Frederick /Verrips/
Given names
Johan Frederick
Nickname
"Jay"
Surname
Verrips
Birth June 11, 1947

Death February 28, 1990 (aged 42 years)
Text:

Overlijden vermeld onder Texas Deaths 1964-1998. Geraadpleegd dec. 2005

Note: De vermelde datum is afkomstig van zijn zus. In de vermelde bron wordt 24 feb. als datum genoemd.
Burial
Deathhttp://www.familytreelegends.com
Text:

Overlijden vermeld onder Texas Deaths 1964-1998. Geraadpleegd dec. 2005

Death

De vermelde datum is afkomstig van zijn zus. In de vermelde bron wordt 24 feb. als datum genoemd.